Bollehaus
Horní index

O Apartmánech Bollehaus

Jdeme cestou "Jako doma".

Naše apartmány se nachází na Mariánské, části obce Jáchymov v Karlovarské části Krušných hor. Mariánská je známá rekreační oblast již velmi dlouho. Díky své poloze je vyhledávaným místem pro zimní i letní rekreaci. Ski areály Klínovec, Plešivec, Boží dar, Abertamy, Pernink a další , nabízejí mnoho vyžití pro milovníky zimních sportů, ale i cyklistiky v letním období. Oblast je propletena mnoha turistickými stezkami s krásnou přírodou a  památkami.     

Každý dům má 4 samostatné bytové jednotky a jsou propojeny velkým sálem a barem. Tyto části objektu jsou prozatím uzavřeny a bude tam probíhat rekonstrukce. Nemusíte se bát hluku nebo něčeho obdobného, protože rekonstrukce probíhají vždy mimo sezónu.

Byty jsou situovány jako 3+1  nebo 2+kk. Každý byt má samostatný vchod, kuchyni, koupelnu, WC. Prostě tak jak to má v bytě být. Snažili jsme se, aby se naši návštěvníci, pokud možno co nejvíce cítili jako doma. 

Po dokončení bychom měli disponovat velkým sálem s promítacím plátnem, samostatným barem a 8 bytovými jednotkami o celkové kapacitě 54 - 66 osob.

Budeme rádi, když využijete našich služeb a budeme se těšit na Vaši návštěvu.