Bollehaus

Apartmán 1A

Tento apartmán je v levé části přízemí. Velký obývací pokoj 24m2, v pokoje o 16m2 z nichž jeden je průchozí. Samostatná kuchyně, WC a koupelna mají vchody z prostorné předsíně vně bytu. Po celém bytě je rozvedena wifi. Byt je vytápěn ustředním topením.  

Apartmán 1B

Tento apartmán je v pravé části přízemí. Velký obývací pokoj 24m2 a 1 pokoj o 16m2. Kuchyňský kout je opticky oddělen od obývacího pokoje a je zde i jídelna. WC a koupelna mají vchody z prostorné předsíně vně bytu. Po celém bytě je rozvedena wifi. Byt je vytápěn ustředním topením.  

Apartmán 2B

Tento apartmán je v pravé části 1.patra. Velký obývací pokoj 24m2, 2 pokoje o 16m2 z nichž jeden je průchozí. Samostatná kuchyně, WC a koupelna mají vchody z prostorné předsíně vně bytu. Po celém bytě je rozvedena wifi. Byt je vytápěn ustředním topením. 

Apartmán 2A

Tento apartmán je v levé části 1.patra. Velký obývací pokoj 24m2, 2 pokoje o 16m2 z nichž jeden je průchozí. Samostatná kuchyně, WC a koupelna mají vchody z prostorné předsíně vně bytu. Po celém bytě je rozvedena wifi. Byt je vytápěn ustředním topením. Prozatím je před dokončením. Předpokládaný termín uvedení  do provozu prosinec 2021.